Kalendár

Dátum Názov Miesto Kategóire PDF
26.1.2019 Skúšky na žiacke stupne Košice všetci  
26-27.1.2019 Poomsae seminár Rimavská Sobota všetci  
2.2.2019 1.kolo ligy SR, Falcon Cup - zápas Rimavská Sobota všetci  
3.2.2019 1.kolo ligy SR, Falcon Cup - poomsae Rimavská Sobota všetci  
3.2.2019 1.kolo ligy SR, Falcon Cup - agility, kick Rimavská Sobota všetci  
8-9.2.2019 M2 -zápas Vrbovec, HR všetci, od 2010 r.  
24.2-4.3.2019 US open , G1 Las Vegas, USA reprezentácia klubu od 2007 r.  
marec Cigra open Záhreb, HR všetci  
15-17.3.2019 Belgian Open, G1 Lommel, BE reprezentácia klubu od 2007 r.  
13.4.2019 2.kolo ligy SR, Trenčín open - zápas Trenčín všetci  
13.4.2019 2.kolo ligy SR, Trenčín open - poomsae Trenčín všetci  
19-21.4.2019  Sofia Open, G1 Sofia, BG reprezentácia klubu od 2007 r.  
27.4.2019 Family ILYO Cup  - agility, kick Košice všetci  
11.5.2019 3.kolo ligy SR, Cassovia open - zápas Košice všetci  
11.5.2019 3.kolo ligy SR, Cassovia open - poomsae Košice všetci  
14-19.5.2019 MS seniori Manchester, UK reprezentácia klubu od 2007 r.  
24-25.5.2019 Karlovac Open - zápas, poomsae, agility Karlovac, HR všetci  
1.6.2019 4.kolo ligy SR, Bratislava open - zápas Bratislava všetci  
1.6.2019 3.kolo ligy SR, Bratislava open - agility, kick Bratislava všetci  
7-9.6.2019 Austria open, G1 Innsbruck, AT reprezentácia klubu od 2007 r.  
jún Zadar Open  Zadar, HR všetci  
22-23.6.2019 Páskovanie na majstrovské stupne Krompachy všetci  
26.6.2019 4.kolo ligy SR, Mini Falcon Cup  - agility, kick Rimavská Sobota všetci  
29.7-3.8.2019 ILYO CAMP 2019 Krompachy všetci  
19-23.8.2019 Sústredenie Korčula Korčula, HR všetci  
24-25.8.2019 Korčula Open - zápas, poomsae, agility Korčula, HR všetci  
28-1.9.2019 ME seniori   reprezentácia klubu od 2007 r.  
3-8.9.2019 ME do 21 rokov Hesingborg, SE reprezentácia klubu od 2007 r.  
13-15.9.2019 Polish Open, G1 Varšava, PL reprezentácia klubu od 2007 r.  
25-29.9.2019 ME juniori Marina d Or, ES reprezentácia klubu od 2007 r.  
28.9.2019 5.kolo ligy SR, Black Tiger Cup - zápas Snina všetci  
12-13.10.2019 U Chong Seminár   všetci  
25-27.10.2019 Galeb Belehrad Trophy, Serbia open, G1 Belehrad, RS reprezentácia klubu od 2007 r.  
30.10.2019 5.kolo ligy SR, Mini Falcon Cup  - agility, kick Rimavská Sobota všetci  
8-10.11.2019 Croatia open, G1 Záhreb, HR reprezentácia klubu od 2007 r.  
16.11.2019 6.kolo ligy SR, ILYO Cup - zápas Košice všetci  
17.11.2019 4.kolo ligy SR, ILYO Cup - poomsae Košice všetci  
17.11.2019 6.kolo ligy SR, ILYO Cup - agility,  kick Košice všetci  
23-24.11.2019 Jastreb open Zahreb, HR všetci  
1-2.12.2019 Sv. Nikola Duga Resa, HR kadeti, žiaci  
14.12.2019 MSR - zápas, poomsae   všetci